KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDEN TABLET DESTEĞİ

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından uzaktan eğitim sürecinde erişim sorunu yaşayan öğrencilerimize ulaştırılmak üzere, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze 10.000 adet tablet bilgisayarın teslim töreni gerçekleştirildi.
KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDEN TABLET DESTEĞİ

25 Ocak 2021 tarihinde Mevlana Kültür Merkezinde gerçekleştirilen törende konuşma yapan Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, daha önce 10.000 öğrenciye tablet sözünü verdiklerini, bugün de o tabletleri İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze teslim ettiklerini söyledi.

Bu tabletler sayesinde öğrencilerimizin daha başarılı bir eğitim öğretim dönemi geçirmeleri temennisinde bulunarak İl Milli Eğitim Müdürümüz başta olmak üzere salgın döneminde eğitim faaliyetlerini aksatmadan yürüten tüm öğretmenlerimize de teşekkür etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali Büyük de Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay'ın destekleriyle uzaktan eğitim sürecinde erişim sorunu yaşayan 10.000 öğrencimize bu tablet bilgisayarların ulaştırılacağını söyledi. Bu cihazların dağıtımının Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından oluşturulan kriterlere göre yapılacağını da belirten İl Müdürümüz, Başkan Uğur İbrahim Altay'a ve emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.

26-01-202126-01-202126-01-2021

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA //// EK BİNA Akabe Mahallesi, Demirsatan Sokak No 4 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.