KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KONYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN MUKADDER GÜRSOY’UN VEDA MESAJI

KONYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN MUKADDER GÜRSOY’UN VEDA MESAJI

KONYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN MUKADDER GÜRSOY’UN VEDA MESAJI

Kıymetli Çalışma Arkadaşlarım, Sevgili Öğrencilerim, Konyalı Kardeşlerim,

Tarihin en kudretli şehirlerinden olan, âlimin ve ilmin; sevginin ve hoşgörünün şehri olan Konya’ya, 17 Aralık 2012 tarihinden bugüne kadar “İl Milli Eğitim Müdürü” olarak hizmet etmiş bulunuyorum. Altı yılı aşkın bir süredir yürüttüğüm bu onurlu görevi, bir başka kıymetli arkadaşımıza devretmenin vakti gelmiştir.

Görev yaptığımız süre zarfında, gerek Bakanlığımızın uygulamalarında gerekse şehrimizde ürettiğimiz ve yürüttüğümüz çalışmalarda, “daha faydalı” olmanın gayreti içerisinde olduk. Konya’mızın ve ülkemizin eğitimine katkı sunmayı, yerli ve milli düşünen, ahlaklı ve erdemli nesiller yetiştirmeyi kendimize en büyük vazife addettik. Bu kutlu gaye uğruna, günün her saatini ve haftanın her gününü işimize adamış olmanın verdiği gönül rahatlığını yaşadık.

Bu dönem içerisinde başta müdür yardımcılarım, şube müdürlerim ve diğer çalışma arkadaşlarım olmak üzere, desteğini aldığım tüm arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Onların üzerimizde hakları çoktur; her birinden helallik istiyorum.

Birlikte çalışma imkânı bulduğum Sayın Nabi Avcı, Sayın İsmet Yılmaz ve Sayın Ziya Selçuk Bakanlarıma; Sayın Aydın Nezih Doğan, Sayın Muammer Erol, Sayın Yakup Canbolat ve Sayın Cüneyit Orhan Toprak Valilerime; ilçe kaymakamlarıma; büyükşehir ve ilçe belediye başkanlarıma; STK temsilcilerimize ve aziz şehrimizin tüm yöneticilerine buradan şükranlarımı arz ediyorum. 

Şairin “Bâki kalan bu kubbede hoş bir sadâ imiş” dediği gibi, gönüllerde güzel bir iz bırakmışsak bizim için en büyük sermaye odur. Görevim sırasında farkında olmayarak gönlünü kırdığımız arkadaşlarımız olmuşsa, hiçbir zaman kasıt taşımadığımı, bu sebeple de beni hoş görmek suretiyle haklarını helal etmelerini diliyorum.

Bu onurlu göreve ilk başladığımda vazifeyi devraldığım Sayın Seyit Ali Büyük Bey’e, bu nöbeti devrederken son derece müsterih olduğumu da özellikle belirtmek istiyorum. Konya’dan çok güzel dostluklar ve hatıralar biriktirmiş biri olarak ayrılıyorum.

Tüm çalışma arkadaşlarımı, öğretmenlerimi, öğrencilerimi ve Konyalı kardeşlerimi Allah’a emanet ediyorum.

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA //// EK BİNA Akabe Mahallesi, Demirsatan Sokak No 4 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.