KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KONYA MİLLİ EĞİTİME EURODESK TÜRKİYE TARAFINDAN BAŞARI BELGESİ VERİLDİ

Eurodesk Türkiye tarafından düzenlenen “En Başarılı Temas Noktaları Ödül Töreni” Mersin’de yapıldı. Eurodesk Türkiye tarafından en başarılı temas noktalarına Başarı Belgeleri verildi.
KONYA MİLLİ EĞİTİME EURODESK TÜRKİYE TARAFINDAN BAŞARI BELGESİ VERİLDİ

Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğünün de başarılı bulunduğu törende müdürlük adına başarı belgelerini yasal irtibat kişisi ve AB Proje Koordinatörü Yusuf Baysal aldı. Ödülleri Eurodesk Türkiye Ulusal koordinatörü Meltem Valandova verdi.

Eurodesk, gençler için eğitim ve gençlik alanlarındaki Avrupa fırsatları ve gençlerin Avrupa faaliyetlerine katılımı hakkında bilgi sağlayan Avrupa Bilgi Ağıdır. 

23 Avrupa ülkesinde faaliyette bulunan Eurodesk Bilgi Ağı, ülkemizde de Türk Ulusal Ajansı bünyesinde 2008 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir. 

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA //// EK BİNA Akabe Mahallesi, Demirsatan Sokak No 4 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.