KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KONYA TİCARET ODASI TABLET BİLGİSAYAR DESTEĞİNDE BULUNDU

Konya Ticaret Odası tarafından uzaktan eğitim sürecinde erişim sorunu yaşayan öğrencilerimize ulaştırılmak üzere İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze 147 adet tablet bilgisayar teslim edildi.
KONYA TİCARET ODASI TABLET BİLGİSAYAR DESTEĞİNDE BULUNDU

12 Ocak 2021 tarihinde İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzde gerçekleşen teslim töreninde konuşma yapan Konya Ticaret Odası Başkanı Selçuk Öztürk, salgın döneminin ülkemizde ve dünyada çok büyük değişikliklere sebep olduğunu ifade etti. Öğrencilerimizin bu süreçten en çok etkilenen kesimlerden biri olduğunu vurgulayan Öztürk, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin öncülüğünde Konya Ticaret Odası olarak ilimizdeki ihtiyaç sahibi öğrencilere tablet bilgisayarları ulaştırmaya çalıştıklarını söyledi. Öğrencilerimize ulaşmada aracı olan İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali Büyük'e ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali Büyük de KTO Başkanı Selçuk Öztürk'e eğitime verdikleri bu anlamlı destekten dolayı, öğrencilerimiz adına teşekkür etti. Eğitimin vazgeçilmez önceliğimiz olduğunu, yüz yüze eğitim yapılamayan salgın döneminde uzaktan eğitime geçildiğini sözlerine ekledi. Bakanlığımız tarafından belirlenen kriterlere göre bu tabletlerin ihtiyaç sahibi öğrencilerimize ulaştırılacağını ifade etti.

12-01-202112-01-202112-01-202112-01-2021

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA //// EK BİNA Akabe Mahallesi, Demirsatan Sokak No 4 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.