KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KOP İLE DEĞERLİ OKUMALAR PROJESİ HAYATA GEÇİRİLİYOR

Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün 2019 KOP Okuyor kapsamında destek almaya hak kazandığı; içeriğinde okuma kültürünü artırıcı akademik, sosyal ve kültürel faaliyetlerin yer aldığı "KOP İle Değerli Okumalar Projesi"nin hayata geçirilmesi için imza töreni gerçekleştirildi.
KOP İLE DEĞERLİ OKUMALAR PROJESİ HAYATA GEÇİRİLİYOR

Proje kapsamında; Çok Amaçlı Kütüphane ve KOP Koridor Kütüphanesi açılması, öğretmen yazarlarla söyleşi ve imza günleri, meddah ile orta oyunu programları, öğrenci ve yetişkinler için kurs; NLP, kişisel gelişim, aile eğitimi ve seminerleri, şiir ve müzik dinletisi, yarışma ve sergi gibi etkinlikler yapılması planlanmaktadır.

Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve KOP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı arasında gerçekleşen imza töreninde İl Milli Eğitim Müdürü Vekili Servet Altuntaş, KOP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Tongur ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Okan Tekkalan hazır bulundu.

09-11-201909-11-201909-11-201909-11-2019

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA //// EK BİNA Akabe Mahallesi, Demirsatan Sokak No 4 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.