KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KOP İLE DOĞAYA DÖNÜŞÜM PROJESİ PROTOKOL İMZA TÖRENİ

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı KOP (Konya Ovası Projesi) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı KOP 2020 TEYAP ( Tarımsal Eğitim ve Yayım Projesi ) programı kapsamında, Meram Melike Hatun Özel Eğitim Meslek Okulu tarafından başvurusu yapılan "KOP ile Doğaya Dönüşüm" projesinin protokol imza töreni, 23 Haziran 2020 tarihinde gerçekleşti.
KOP İLE DOĞAYA DÖNÜŞÜM PROJESİ PROTOKOL İMZA TÖRENİ

KOP 2020 TEYAP ( Tarımsal Eğitim ve Yayım Projesi ) programının birinci önceliği olan toprak ve su kaynaklarının etkin ve sürdürülebilir kullanımının sağlanması amacı doğrultusunda hazırlanan proje ile özel eğitim öğrencilerinin bitkisel üretimde toprak ve su kaynaklarının etkin ve sürdürülebilir kullanımını öğrenmelerinin hedeflendiği ifade edildi.

Bu kapsamda yapılacak eğitim faaliyetleri, gübre yönetimi, organik atıkların tarıma tekrar kazandırılması, tarımda sürdürülebilirlik için çocuklara ve gençlere yönelik eğitim uygulamaları ile eğitim ve yaygınlaştırma faaliyetlerinin desteklenmesinin amaçlandığı da vurgulandı.

Protokol, taraflar adına İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali Büyük ve KOP Bölge Kalkınma İdaresi Başkan Vekili Halil İbrahim Tongur imzalandı. Protokolün hayırlı olması temennisinde bulunuldu.

23-06-202023-06-202023-06-2020

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA //// EK BİNA Akabe Mahallesi, Demirsatan Sokak No 4 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.