KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KTO KARATAY ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. BAYRAM SADE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

KTO KARATAY ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. BAYRAM SADE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

25 Şubat 2019 tarihinde Konya’daki görevine başlayan İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali Büyük’e okul müdürleri, ilçe milli eğitim müdürleri ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin yanı sıra il protokolü de hayırlı olsun ziyaretinde bulunmaya devam ediyor.

01 Nisan 2019 tarihinde KTO Karatay Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bayram Sade, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Çağatay Ünüsan ve Rektör Danışmanı Dr. Öğretim Üyesi Necati Vardar da İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali Büyük’ü ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Büyük, Rektör Sade’ye ve beraberindekilere teşekkür ettiğini ifade etti. Görüşmede Konya’daki eğitim öğretimi daha da ilerilere taşımak için Milli Eğitim ve üniversitelerin işbirliği içerisinde olması gerektiği vurgulandı.

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA //// EK BİNA Akabe Mahallesi, Demirsatan Sokak No 4 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.