KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"KÜÇÜK HAYALLERDEN BÜYÜK FİKİRLERE" PROJE YARIŞMASI BAŞLIYORValiliğimiz himayelerinde ve Konya Büyükşehir Belediyesinin destekleri ile İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından yürütülmekte olan "Bizim Okulumuz" (Okul Merkezli Gelişim Projesi) kapsamında gerçekleştirilecek olan "Küçük Hayallerden Büyük Fikirlere" proje yarışmasının başvuru süreci, 01 Nisan 2023 tarihi itibariyle başlıyor.

Tüm ilkokul ve ortaokullarımızın takım olarak katılabileceği bu proje yarışması ile öğrenci, öğretmen ve eğitim yöneticileri tarafından yapılan çalışmalar daha görünür hale gelerek geniş kitlelere ulaşacak; ayrıca eğitimde iyi örneklerin yaygınlaştırılması konusuna da önemli bir katkı sunacak.

01 Nisan'da başlayıp 01 Mayıs 2023 tarihine kadar devam edecek başvurular https://konya.meb.gov.tr/omgep/ adresi üzerinden yapılacak.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak tüm ilkokul ve ortaokullarımızı sürece katılmaya ve hayallerini projelere dönüştürmeye davet ediyoruz. 

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.