KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

LGS TÜRKİYE BİRİNCİSİ OLAN ÖĞRENCİLERİMİZİ TEBRİK EDİYORUZ

LGS TÜRKİYE BİRİNCİSİ OLAN ÖĞRENCİLERİMİZİ TEBRİK EDİYORUZ

Konya'mızdaki farklı okullarda eğitim gören 6 öğrencimiz, 06 Haziran 2021 tarihlerinde gerçekleştirilen LGS kapsamındaki merkezi sınavlarda tüm soruları doğru cevaplayarak 500 tam puan almış ve Türkiye Birincisi olma unvanını elde etmiştir. 

Ülkemiz genelinden 36 şehirden 97 öğrencinin birinci olduğu sınav sonuçlarına göre Ilgın 75. Yıl Cumhuriyet Ortaokulundan Ümmü Yaren Gökmen, Seydişehir Mahmut Esat Ortaokulundan Muhammed Hakan Ekinci, Özel Akşehir Final Ortaokulundan Muhammet Efe Aydın, Selçuklu Özel Temel Değerler Ortaokulundan Kerem Furkan Doğan, Selçuklu Özel Konya Esentepe Ortaokulundan Mahmut Ekin Toprak ve Selçuklu Özel Profesyonel Eğitim Ortaokulundan Mehmet Özer Türkiye Birincisi olmuşlardır.

Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak biz de bu önemli başarıyı elde eden öğrencilerimizi tebrik ediyor, her birinin daha nice büyük başarının altına imza atacakları bir eğitim hayatı diliyoruz. Onların yetişmesinde emeği olan yöneticilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA //// EK BİNA Akabe Mahallesi, Demirsatan Sokak No 4 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.