KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MTSK TEMSİLCİLERİ İLE BİLGİLENDİRME ve İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

Karatay, Meram ve Selçuklu ilçelerimizdeki Motorlu Taşıt Sürücü Kurslarının temsilcileri ile yapılan bilgilendirme ve istişare toplantısı, 09 Mart 2020 tarihinde Mevlana Öğretmenevi Konferans Salonunda gerçekleştirildi.
MTSK TEMSİLCİLERİ İLE BİLGİLENDİRME ve İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

Toplantıda konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali Büyük, MTSK'ların çok önemli bir işlevi yerine getirdiğini vurgulayarak sürücülerimizin daha iyi bir şekilde yetiştirilmesinin önemine değindi. İlimizdeki MTSK'larda kalitenin daha da artırılması için Müdürlüğümüz ile birlikte hareket edilmesi gerektiğini de söyleyerek il genelinde oluşturulan birliktelikten duydukları memnuniyeti ifade etti.

Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali Büyük'ün yanı sıra İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Okan Tekkalan, merkez ilçelerimizin ilçe milli eğitim müdürleri, sorumlu şube müdürleri ve MTSK temsilcileri katıldı.

09-03-202009-03-202009-03-2020

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA //// EK BİNA Akabe Mahallesi, Demirsatan Sokak No 4 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.