KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRENCİMİZ AHMET EFE ZALADİN ULUSLARARASI MATEMATİK ve MATEMATİK EĞİTİMİ KONFERANSINDA BİLDİRİ SUNDU

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün paydaşı olduğu, Selçuk Üniversitesinin ev sahipliğinde gerçekleştirilen "Uluslararası Matematik ve Matematik Eğitimi Konferası"nın açılış programı, 11 Temmuz 2019 tarihinde Sayın Valimiz Cüneyit Orhan Toprak, rektörler ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali Büyük'ün katılımları ile gerçekleşmişti.
ÖĞRENCİMİZ AHMET EFE ZALADİN ULUSLARARASI MATEMATİK ve MATEMATİK EĞİTİMİ KONFERANSINDA BİLDİRİ SUNDU

Konferansın ikinci gününde ise ilimizde eğitim öğretim hizmeti veren PEMA Koleji öğrencisi Ahmet Efe Zaladin "Kartezyen Koordinat Düzlemindeki Fonksiyonların Küre Yüzeyine Sarımı" başlıklı bir bildiri sundu.

Uluslararası bir konferansta bilimsel bir sunum yapacak kadar donanıma sahip lise öğrencisi Ahmet Efe Zaladin'in bu davranışı, tüm katılımcılar tarafından takdirle karşılandı.

Öğrencimizin bildirisini sunduğu bölüme Konya Milletvekili Ahmet Sorgun, Selçuk Üniversitesi Rektörü Mustafa Şahin, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Dündar Polatcan ve Ahmet Ciğerci de katıldı. Ahmet Efe Zaladin'e Konya Milletvekili Ahmet Sorgun tarafından belge takdiminde bulunuldu.

12-07-201912-07-201912-07-2019

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA //// EK BİNA Akabe Mahallesi, Demirsatan Sokak No 4 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.