KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKULLARIMIZ ÇİÇEK AÇACAK

OKULLARIMIZ ÇİÇEK AÇACAK

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından yürütülmekte olan Konya İnsan Mektebi Projesi kapsamında Konya Büyükşehir Belediyesi ile birlikte yürütülecek "Okullarımız Çiçek Açıyor Etkinliği İşbirliği Protokolü", 31 Ekim 2019 tarihinde imzalandı.

Öğrencilerin kendilerini daha mutlu hissetmeleri, kendilerine duydukları özgüvenin artırılması, sorumluluk bilincinin öne çıkarılması ile teorik ve pratikte bir tarım kültürü oluşturmanın hedeflendiği projenin, ilk etapta Karatay, Meram ve Selçuklu ilçelerimizden 3'er okulda, toplamda 9 okulda, hayat bulacağı bildirildi. Öğrencilerin okullarında bizzat çiçek dikeceği, bakımını yapıp yetişme sürecini takip edecekleri bu projenin 2023 Eğitim Vizyonu çerçevesinde gerçekleştirileceği de belirtildi.

Protokolü taraflar adına İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali Büyük ve Konya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ercan Uslu imzaladı.

31-10-201931-10-2019


Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA //// EK BİNA Akabe Mahallesi, Demirsatan Sokak No 4 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.