KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖZEL EĞİTİM ve REHBERLİK ÖĞRETMENLERİ İLÇE ZÜMRE BAŞKANLARI TOPLANTISI

İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali Büyük başkanlığında, 31 ilçemizin özel eğitim ve rehberlik öğretmenleri ilçe zümre başkanlarıyla video konferans yöntemiyle bir toplantı gerçekleştirildi.
ÖZEL EĞİTİM ve REHBERLİK ÖĞRETMENLERİ İLÇE ZÜMRE BAŞKANLARI TOPLANTISI

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa Kurt ve Şube Müdürü Nizamettin Doğan'ın da hazır bulunduğu toplantıda 2019/2020 eğitim öğretim yılı genel değerlendirilmesi yapılarak salgın sürecinde uzaktan eğitim konusu üzerine konuşuldu.

İl Müdürümüz Seyit Ali Büyük, özel eğitim ve rehberlik öğretmenlerinin bu süreçte çok etkin bir rol oynamaları gerektiğinin altını çizerek pandemi döneminde de öğrencilerimizle iletişimin hiçbir şekilde koparılmaması, onların her açıdan en iyi şekilde takip edilmelerinin önemini vurguladı.

Zümre başkanı öğretmenler de salgın sürecinde ilçelerinde gerçekleştirdikleri çalışmalar hakkında İl Müdürümüze bilgi verdi.

21-05-202021-05-202021-05-2020

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA //// EK BİNA Akabe Mahallesi, Demirsatan Sokak No 4 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.