KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖZEL YETENEKLİ ÖĞRENCİLERİN EĞİTİMİNE İLİŞKİN İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ

ÖZEL YETENEKLİ ÖĞRENCİLERİN EĞİTİMİNE İLİŞKİN İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi arasında Özel Yetenekli Öğrencilerin Eğitimine İlişkin İşbirliği Protokolü, 13 Aralık 2019 tarihinde imzalandı.

Protokolün genel amacı olarak Konya genelindeki bilim ve sanat merkezlerinde sunulan eğitimin niteliğinin artırılması ve bu merkezlerde eğitim gören özel yetenekli öğrencilerin bilimsel ve teknolojik gelişmeler doğrultusunda Konya Gıda ve Tarım Üniversitesinin imkânlarından faydalanmaları olduğu belirtildi.

Taraflar adına protokole imza atan İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali Büyük ve Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cumhur Çökmüş, bu protokolün Konya'daki bilim ve sanat merkezlerindeki öğrenciler açısından çok önemli bir gelişme olduğunu vurgulayarak protokolün hayırlı olması temennisinde bulundular. 

13-12-201913-12-201913-12-2019

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA //// EK BİNA Akabe Mahallesi, Demirsatan Sokak No 4 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.