KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

PROJE OKULLARININ MÜDÜRLERİ İLE TOPLANTI YAPILDI

PROJE OKULLARININ MÜDÜRLERİ İLE TOPLANTI YAPILDI

Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürlüğü bünyesinde eğitim öğretim faaliyetlerine devam eden Konya genelinde sınavla öğrenci alan fen lisesi, sosyal bilimler lisesi ve proje okullarının müdürleri ile 21 Haziran 2019 tarihinde bir toplantı gerçekleştirildi. Karatay Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesinde gerçekleşen toplantı, İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali Büyük'ün başkanlığında yapıldı.

Okullardaki akademik başarının artırılması ve uygulanan projelerin durumunun ana gündem maddeleri olarak ele alındığı toplantıda, okulların genel durumları da görüşüldü.

Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali Büyük'ün yanı sıra İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Dündar Polatcan, Karatay İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Büyükmanav, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Nizamettin Doğan ve proje okullarının müdürleri katıldı.

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA //// EK BİNA Akabe Mahallesi, Demirsatan Sokak No 4 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.