KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ROMANYA ve İSPANYA'DAN GELEN MİSAFİRLER İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SEYİT ALİ BÜYÜK'Ü ZİYARET ETTİ

Karatay Mehmet Hanife Yapıcı Anadolu Lisesi tarafından yürütülmekte olan Doğal Kaynakların Etkili Kullanımı isimli AB Projesi kapsamında ilimizde bulunan Romanya ve İspanya'daki proje ortağı misafirler, 30 Mayıs 2019 tarihinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali Büyük'ü ziyaret etti.
ROMANYA ve İSPANYA'DAN GELEN MİSAFİRLER İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SEYİT ALİ BÜYÜK'Ü ZİYARET ETTİ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkürlerini ileten İl Milli Eğitim Müdürümüz, Doğal Kaynakların Etkili Kullanımı Projesi ile örtüşen ve ülkemiz genelinde kapsamlı bir şekilde yürütülen Sıfır Atık Projesinden de bahsetti. 

Misafir heyet de Türkiye ve Konya'da bulunuyor olmaktan çok memnun olduklarını ifade ederek kendilerini ağırlayan herkese teşekkür ettiklerini belirtti.

Ziyarette misafirlere Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü AB Proje Ekibinden Eyüp Akıncı, Karatay Mehmet Hanife Yapıcı Anadolu Lisesi Müdürü Mustafa Gül ve Proje Koordinatörü M. Sait Atay da eşlik etti.

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA //// EK BİNA Akabe Mahallesi, Demirsatan Sokak No 4 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.