KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SALGINA RAĞMEN OKULLARIMIZDA 'KAN'PANYA DEVAM EDİYOR

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından Konya İnsan Mektebi Kültür Davamız kapsamında yürütülmekte olan "Okulumda "Kan"panya Var" projesiyle okullarımızda kan bağışı kanpanyaları düzenlenmeye devam ediliyor.
SALGINA RAĞMEN OKULLARIMIZDA 'KAN'PANYA DEVAM EDİYOR

İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali Büyük de 12 Mart 2020 tarihinde proje çerçevesinde öğretmen ve velilere yönelik kan'panya düzenleyen Karatay Müslüme Ali Yaman İlkokuluna ziyarette bulundu.

Kan bağışında bulunan öğretmen ve velilerle sohbet eden İl Müdürümüz, insan sağlığının her şeyden önemli olduğunu daha iyi idrak ettiğimiz şu salgın döneminde, kan bağışında bulunmanın çok daha kıymetli olduğuna dikkat çekti. Kan bağışında bulunanlara hassasiyetlerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

12 Mart İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü çerçevesinde yürütülen "Marşımı Söylüyorum e-Twinning Projesi Bayrak Tasarım Sergisini de gezerek öğretmenler odasında okulda görev yapan öğretmenlerle hasbihal etti.

Karatay Kaymakamı A. Selim Parlar'ın da katıldığı ziyarette, İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali Büyük'ün yanı sıra İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Servet Altuntaş, Karatay İlçe Milli Eğitim Müdürü Sami Sağdıç ve İl Milli Eğitim Şube Müdürü Halim Yıldız da hazır bulundu.

12-03-202112-03-202112-03-202112-03-202112-03-2021

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA //// EK BİNA Akabe Mahallesi, Demirsatan Sokak No 4 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.