KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEKNOFEST YARIŞMALARINDA KONYA'YI TEMSİL EDEN ÖĞRENCİLER İL MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

TEKNOFEST YARIŞMALARINDA KONYA'YI TEMSİL EDEN ÖĞRENCİLER İL MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

21-26 Eylül 2021 tarihleri arasında İstanbul'da gerçekleştirilen 2021 TEKNOFEST yarışmalarına Konya'dan katılım sağlayan öğrencilerimiz, İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali Büyük'ü ziyaret ettiler. 

2021 TEKNOFEST Roket Yarışması Lise Kategorisinde Türkiye İkincisi olan Meram Tahir Büyükkörükçü Anadolu İmam Hatip Lisesi 'Kapsül Ekinoks Roket Takımı' öğrencileri ile dört farklı kategoride finalist olarak yarışmalara katılan Karatay Bilim ve Sanat Merkezi öğrencileri, yaptıkları çalışmalar hakkında İl Müdürümüze bilgi verdiler.

Hedeflerinin Konya'mıza ve ülkemize yeni derece ve başarılar kazandırmak olduğunu ifade eden öğrenciler, yürüttükleri çalışmalarda kendilerine destek olan herkese teşekkürlerini ilettiler. 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali Büyük de derece elde eden ve finalist olarak yarışmalara katılan öğrencilerimizin, arkadaşlarına da örnek olduklarını söyleyerek çok kıymetli ve önemli çalışmaların altına imza attıklarını belirtti. Her bir öğrencimizi ayrı ayrı tebrik etti. Hediye takdiminde bulundu.

Bu tarz çalışmaların her zaman destekçisi olacaklarını ifade eden İl Müdürümüz, öğrencilerimizin yetişmesinde ve bu önemli başarıları elde etmelerinde katkısı olan başta okul yöneticisi, ögretmen ve velilerimiz olmak üzere herkese teşekkür etti.

Yapılan ziyaretler sırasında öğrencilerimize danışman ögretmenleri ve okul yöneticileri eşlik etti.

07-10-202107-10-202107-10-202107-10-202107-10-2021

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA //// EK BİNA Akabe Mahallesi, Demirsatan Sokak No 4 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.