KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TRAMPOLİN CİMNASTİK AVRUPA ŞAMPİYONASINDA ÜLKEMİZE İLK DEFA GÜMÜŞ MADALYA KAZANDIRAN ÖĞRENCİMİZ İL MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

TRAMPOLİN CİMNASTİK AVRUPA ŞAMPİYONASINDA ÜLKEMİZE İLK DEFA GÜMÜŞ MADALYA KAZANDIRAN ÖĞRENCİMİZ İL MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

29 Nisan - 02 Mayıs 2021 tarihleri arasında Rusya'nın Soçi kentinde düzenlenen 'Trampolin Cimnastik Avrupa Şampiyonası'nda Selçuklu Konya Spor Lisesi öğrencisi Milli Sporcumuz Elif Ceren Çolak, Trampolin Cimnastik Gençler Senkronize kategorisinde arkadaşı Sıla Karakuş ile birlikte Avrupa İkincisi olmuş ve  'İkili Gümüş Madalya' kazanmaya hak kazanmıştı.

Öğrencimiz Elif Ceren Çolak, Trampolin Cimnastik Avrupa Şampiyonasında 'Gençler Bireysel' kategoride de üçüncü olarak bu alanda bireyselde de ülkemize ilk madalyayı kazandıran sporcu olma unvanını elde etmişti.

Ülkemize ve şehrimize bu önemli başarıyı kazandıran öğrencimiz Elif Ceren Çolak, Konya Spor Lisesi Müdürü Veysel Dudu, Milli Takım Jimnastik Antrenörü Şükrü Alp Arı ve Beden Eğitimi Öğretmeni Necati Tongarlak'la birlikte İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali Büyük'ü ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali Büyük de bu alanında ülkemize ilk başarıyı kazandıran öğrencimizi tebrik etti. Yeni ve daha büyük başarılar elde edeceklerine olan inancını dile getirerek bu başarının kazanılmasında emeği ve desteği olan velilere, okul yöneticilerine, öğretmenlere ve antrenörlere teşekkürlerini iletti.

10-05-202110-05-202110-05-202110-05-2021

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA //// EK BİNA Akabe Mahallesi, Demirsatan Sokak No 4 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.