KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türkiye Değer Ödülleri İl Seçmeleri

Türkiye Değer Ödülleri İl Seçmeleri

         Bakanlığımız ve Ensar Vakfı arasında imzalanan protokol çerçevesinde düzenlenen ve ilimiz özel ve resmi ortaokul ve imam hatip ortaokulu ile tüm ortaöğretim kurumlarında öğrenim gören öğrencilerin katıldığı 2015 yılı Türkiye Değer Ödülleri İl Değerlendirme Toplantısı; 24/03/2015 Salı günü Karatay ilçesi Celaleddin Karatay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi salonunda yapılmıştır. 2014-2015 öğretim yılı için belirlenen Yardımseverlik teması işlenerek; Değer Ödülü ve Eser Ödülü (Şiir, Hikâye, Resim, Afiş Tasarımı ve Kısa Film)  dallarındaki eserler değerlendirilmiş ve ortaokul ve lise düzeyinde il birincileri seçilerek ilimizi temsil etmek üzere Değerler Eğitimi Merkezine gönderilmiştir. Türkiye Finali sonuçları ise 13 Nisan 2015 tarihinde Değerler Eğitimi Merkezi tarafından ilan edilecektir. Türkiye Değer Ödülleri İl Sonuç Listesi ekte yayımlanmıştır.  

 

 

 

TÜRKİYE DEĞER ÖDÜLLERİ İL SEÇMELERİ Sonuç Lİstesi İçin Tıklayınız

 

 

 

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA //// EK BİNA Akabe Mahallesi, Demirsatan Sokak No 4 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.