KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"ULUSLARARASI PROJEDEN UYGULAMAYA EĞİTİM SEMPOZYUMU" (UPUES 2021) SON BİLDİRİ GÖNDERME TARİHİ UZATILMIŞTIRİl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Necmettin Erbakan Üniversitesi Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakültesi iş birliği ve Konya Büyükşehir Belediyesinin destekleriyle organize edilen "Uluslararası Projeden Uygulamaya Eğitim Sempozyumu (UPUES 2021)  son bildiri gönderme tarihi, gelen yoğun talepler üzerine bir defaya mahsus olmak üzere 14 Mart 2021 tarihine kadar uzatılmıştır.

Ülkemizde ve uluslararası platformlarda yapılan örnek projelerin ve öğretim uygulamalarının sonuçlarının eğitim camiası ile paylaşılması, yaygınlaştırılması, öğretmenlerin ve akademisyenlerin proje bilgi ve deneyimlerinin paydaşlara aktarılmasının amaçlandığı sempozyuma gönderilen metinler, hakem değerlendirme sürecinden geçtikten sonra "I. Uluslararası Projeden Uygulamaya Eğitim Sempozyumu" tam metin kitabında fiziki ve elektronik olarak yayımlanacaktır.

Bu yıl ilki gerçekleştirilecek "I. Uluslararası Projeden Uygulamaya Eğitim Sempozyumu" Erasmus ve eTwinning projelerini tema olarak belirlemiştir. Bu kapsamda, okullarda uygulanıp tamamlanmış olan eTwinning ve tüm platformlarda yapılan Erasmus projeleri kongrede bilimsel bildiri olarak sunulabilecektir.

Uluslararası Projeden Uygulamaya Eğitim Sempozyumu (UPUES 2021), 01-04 Nisan 2021 tarihleri arasında çevrim içi (online) olarak düzenlenecektir.

Ayrıntılı bilgi, https://www.upues.com web adresinden ve https://t.me/joinchat/I5ppxlLxDynxQpSH bağlantısındaki sosyal medya linkinden elde edilebilir.

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA //// EK BİNA Akabe Mahallesi, Demirsatan Sokak No 4 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.