KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

UZUN BİR SÜRENİN ARDINDAN OKULLARIMIZIN BAHÇELERİNDE İSTİKLAL MARŞI'MIZ SÖYLENDİ

Yaşamakta olduğumuz salgın süreci sebebiyle okullarımızda uzun süredir söylenemeyen İstiklal Marşı'mız, Milli Eğitim Bakanlığımızın öncülüğünde ülkemizdeki tüm okullarda eş zamanlı olarak 11 Ocak 2021 tarihi saat 10.00'da söylendi.
UZUN BİR SÜRENİN ARDINDAN OKULLARIMIZIN BAHÇELERİNDE İSTİKLAL MARŞI'MIZ SÖYLENDİ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali Büyük de Meram Anadolu Lisesinde gerçekleştirilen bayrak törenine katıldı. Salgın sürecinde okullarımızın bahçelerinde öğrenci ve öğretmenlerimizin milli marşımızı söyleyemediklerini ifade eden İl Müdürümüz, bugün Bakanlık binasında Sayın Bakanımız Ziya Selçuk'un katılımlarıyla bayrak töreni yapıldığını da söyledi. Ülkemizdeki tüm okullarda eş zamanlı olarak İstiklal Marşı'mızın söylendiğini, bu güzel ana vatandaşlarımızın evlerinden ve bulundukları yerlerden eşlik ettiklerini de sözlerine ekledi.

En kısa zamanda salgın sürecinin sona ererek yüz yüze eğitime geçilmesini ve okul bahçelerimizde milli marşımızın tekrar öğrencilerimiz tarafından söyleneceği günlere tez vakitte ulaşmamız temennisinde bulundu.

Meram Anadolu Lisesinde gerçekleştirilen törene İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali Büyük'ün yanı sıra İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Servet Altuntaş ve Mustafa Sakarya, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Nizamettin Doğan ve öğretmenler katıldı.

11-01-202111-01-202111-01-202111-01-2021

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA //// EK BİNA Akabe Mahallesi, Demirsatan Sokak No 4 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.