KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YENİLİKÇİ EĞİTİM ARAÇLARI İLE OKURYAZARLIĞI ve OKUDUĞUNU KAVRAMAYI GELİŞTİRME ERASMUS+ PROJESİNİN BASIN TOPLANTISI YAPILDI

Türkiye´den Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğünün proje ortağı olduğu, Fransa, İtalya ve Romanya´dan da çeşitli kurumların temsilcilerinin katıldığı Yenilikçi Eğitim Araçları ile Okuryazarlığı ve Okuduğunu Kavramayı Geliştirme Erasmus+ Projesinin Basın Toplantısı, 30 Nisan 2019 tarihinde Dedeman Otel´de gerçekleştirildi. 
YENİLİKÇİ EĞİTİM ARAÇLARI İLE OKURYAZARLIĞI ve OKUDUĞUNU KAVRAMAYI GELİŞTİRME ERASMUS+ PROJESİNİN BASIN TOPLANTISI YAPILDI

Basın toplantısında Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında çeşitli çalışmalar yürüttüklerini ifade eden İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük,  yapılan tüm çalışmaların amacının öğretmen ve öğrencilerimizin kendilerini daha iyi geliştirmeleri amacını taşıdığını ifade etti. Konya´nın Avrupa Birliği projeleri bakımından ülkemizin önde gelen şehirlerinden biri olduğunun altını çizen Büyük, 2006 yılından bu yana çok önemli ve çeşitli projelerin yürütüldüğünü sözlerine ekledi. Bu projenin de çok önemli sonuçlarının olacağına inandığını belirterek yurtiçi ve yurtdışından çalışmaya katılan herkese teşekkür etti. 

Farklı ülkelerin temsilcilerinin de yaptıkları konuşmalarda Konya´da bulunmaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek bu çalışmanın verimli geçmesi temennisinde bulundular. 

Yapılan basın toplantısına il Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük’ün yanı sıra İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Servet Altuntaş, Selçuklu İlçe Milli Eğitim Müdürü Turan Kayacılar ve proje koordinatörü öğretmenler de katıldı.

30-04-201930-04-201930-04-201930-04-2019

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA //// EK BİNA Akabe Mahallesi, Demirsatan Sokak No 4 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.