KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YENİLİKÇİ EĞİTİM CİHAZLARI ve AİLELERLE İŞBİRLİĞİ YOLUYLA CEHALETİ ÖNLEME PROJESİ

Ülkemiz adına İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün proje ortağı olduğu; Fransa, İtalya ve Romanya'dan da çeşitli eğitim kurumları ve üniversitenin yer aldığı "Yenilikçi Eğitim Cihazları ve Ailelerle İşbirliği Yoluyla Cehaleti Önleme Projesi" isimli Erasmus+ Stratejik Ortaklıklar Projesi Fikri Çıktılarının Uygulamaları Toplantısı,  25 Kasım 2020 tarihinde Bayır Diamond Hotel'de gerçekleştirildi.
YENİLİKÇİ EĞİTİM CİHAZLARI ve AİLELERLE İŞBİRLİĞİ YOLUYLA CEHALETİ ÖNLEME PROJESİ

Toplantının açılış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali Büyük, katılımcı öğretmenlerin "24 Kasım Öğretmenler Günü"nü kutlayarak sözlerine başladı. 'Yenilikçi Eğitim Cihazları ve Ailelerle İşbirliği Yoluyla Cehaleti Önleme Projesi'nde görev alan öğretmenlerimizi tebrik eden İl Müdürümüz, 2017'de başlayan bu projenin, adeta bugünleri görerek hazırlanmış çok önemli bir çalışma olduğunun altını çizdi. Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün AB ve eTwinning projelerinde çok önde bir yerde olduğunu söyleyerek emek ve destek veren herkese teşekkürlerini iletti; bu toplantının hayırlı olması temennisinde bulundu.

Daha sonra Proje Koordinatörü Halil İbrahim Kınalı tarafından "Projeye Neden İhtiyaç Duyuldu ve Proje Ortakları" başlıklı bir sunum gerçekleştirildi.

Görevli öğretmenlerin sunumları ve proje web sitesinin tanıtımının ardından toplantı sona erdi.

Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali Büyük'ün yanı sıra İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Servet Altuntaş ve görevli öğretmenler katıldı.

25-11-202025-11-202025-11-202025-11-202025-11-202025-11-2020

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA //// EK BİNA Akabe Mahallesi, Demirsatan Sokak No 4 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.