KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YÖNETİCİLİK GÖREV SÜRESİ DOLAN İDARECİLERİN ÖĞRETMEN OLARAK ATANMALARINA İLİŞKİN DUYURU

ELEKTRONİK BAŞVURU SÜRECİ

1 - Okul/Kurum müdürlükleri kendilerine İl-İlçe yoluyla 09/06/2016 tarihinde bildirilecek kullanıcı adı ve şifreleriyle sisteme giriş yapacaklardır.

2 - Okul/Kurum müdürlükleri, kurumlarındaki başvuracak yöneticinin bilgilerini sisteme kayıt ederek yöneticilerin sisteme girişi için gereken kullanıcı adı ve şifrelerini oluşturacaklardır. Kullanıcı adı ve şifreleri yönetici kayıt işlemi sırasında oluşturulacak ve kayıt formunun çıktısını alıp yöneticiye tebliğ edilecektir.

3 - Yöneticiler, kullanıcı adı ve şifreleriyle sisteme giriş yaptıktan sonra kendilerine açılan tercih sayfası üzerinden kişisel bilgilerini kontrol ettikten sonra tercihlerini sisteme kayıt edebileceklerdir.

4 - Okul/Kurum müdürlükleri, tercihlerini kaydetmiş olan yöneticilerin tercih ve bilgilerinde gerekli kontrolleri yaptıktan sonra onay işlemini gerçekleştirecek ve tercih onay formunun çıktısını alarak yöneticilere imzalatacaklardır.

5 - Tercih onay süreci Öğretmen -> Okul/Kurum -> İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü -> İl Milli Eğitim Müdürlüğü yoluyla yapılacaktır. İş ve işlemler yayımlanan takvim çerçevesinde yürütülmektedir.


Tel : 0332 353 3050 (Dahili : 1144 - 1167)

İnsan Kaynakları Yönetici Atama

Elektronik başvuru sorunları için (Dahili : 1126)

 

YÖNETİCİLİK GÖREV SÜRESİ DOLAN İDARECİLERİN ÖĞRETMEN OLARAK ATANMALARINA İLİŞKİN MÜNHAL LİSTE İÇİN TIKLAYINIZ.

 

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ.

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA //// EK BİNA Akabe Mahallesi, Demirsatan Sokak No 4 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.