KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ TOPLANTISI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ TOPLANTISI

Konya İl Milli Eğitim Müdürü Mukadder Gürsoy’un başkanlığında, il milli eğitim müdür yardımcıları, ilçe milli eğitim müdürleri ve il milli eğitim şube müdürlerinin katılımı ile 12 Haziran 2018 tarihinde Konya Öğretmenevi Mevlana Şubesinde bir toplantı gerçekleştirildi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdürü Mukadder Gürsoy 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılında gösterdikleri gayretlerden dolayı herkese teşekkür ederek sözlerine başladı. Yaz tatili döneminde ilçe milli eğitim müdürlerinin ikili eğitimden tekli eğitime geçme noktasında gerekli çalışmalarda bulunmaları gerektiğini ifade eden Gürsoy, bu dönemde ilçelerimizdeki tüm okulların ziyaret edilerek fiziki imkân ve eksikliklerin tespit edilmesinin önemine dikkat çekti.

Resmi yazışma kurallarına ve imza yetkileri yönergesine uygun hareket edilmesi gerektiğini de belirten Gürsoy, başarıyı artırıcı projelere de ilçe milli eğitim müdürlüklerinin mümkün olan en yüksek derecede katılım göstermelerini istedi.

Daha sonra İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Servet Altuntaş “Merkezi Sınavlar ve Yerleştirmeler”; İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Dündar Polatcan “Özel Eğitim Kurumlarının İşleyişi”; İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Yusuf İpek “ Proje Okulları ve Program Uygulayan Okullar”; İl Milli Eğitim Şube Müdürü Süleyman Songül de “E-Müfredat” konularıyla ilgili birer sunum gerçekleştirdiler.

12-06-201812-06-201812-06-201812-06-2018

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA //// EK BİNA Akabe Mahallesi, Demirsatan Sokak No 4 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.