KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İMAM HATİP ORTAOKUL ve LİSE MÜDÜRLERİYLE İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

İMAM HATİP ORTAOKUL ve LİSE MÜDÜRLERİYLE İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

 Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Konya Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye İmam Hatipliler Vakfı (TİMAV) işbirliği ile Medeniyet Okulu Projesi kapsamında Konya şehir merkezindeki imam hatip lise ve ortaokul idarecileri ile istişare toplantısı yapıldı.

  Konya Bera Otelde 25-26 Mart 2015 tarihlerinde 2 aşamada gerçekleştirilen toplantının ilk günü imam hatip ortaokulları idarecilerine, 2. günü ise imam hatip liselerinin idarecilerine ayrıldı. Toplantıda her okulun idarecisi söz alarak okullarında yapmış oldukları projelerden bahsetti. Ayrıca öğrenci başarı düzeyini artırma yolları ve öğretmen yaklaşımları da konuşulan konular arasında yer aldı.

  İl Milli Eğitim Müdürü Mukadder GÜRSOY,  imam hatip lise ve ortaokullarının hem verdikleri eğitimin kalitesi hem de müfredatları açısından halkımız nezdinde her zaman gözde kurumlarından olduğunu belirtti. Bu okullarda okuyan öğrencilerin, aldıkları eğitim sebebiyle toplumla barışık bir kitle oluşturduğu hususunu paylaşan GÜRSOY, bu güzel algının daha da geliştirilmesi için okul idarecilerine büyük işler düştüğünü söyledi. Toplantıya katılan bütün idarecilerden öğretmen-öğrenci-veli işbirliğine dayalı yeni projeler yapılmasını da istedi.

  İstişare toplantısına İl Milli Eğitim Müdürü Mukadder GÜRSOY´un yanı sıra TİMAV Genel Başkanı Ecevit ÖKSÜZ, Konya İl Milli Eğitim müdür yardımcıları ve merkez ilçelerin ilçe milli eğitim müdürleri katıldı.

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.