KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRENCİ YETİŞTİRME VE DESTEKLEME KURSLARI TOPLANTISI

ÖĞRENCİ YETİŞTİRME VE DESTEKLEME KURSLARI TOPLANTISI

 

 

Öğrenci Yetiştirme ve Destekleme Kursları toplantısı 20 Ağustos 2015 tarihinde İl Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıda Destekleme Kurslarında velilerin ve öğrencilerin seçmiş olduğu öğretmenler tarafından eğitim verileceği belirtildi. Örgün eğitime devam eden öğrencilerin kendi okullarında, açık öğretim öğrencileri ile mezun öğrencilerin ise kurslara Halk Eğitim Merkezlerinde devam edebilecekleri vurgulandı.

Ayrıca destekleme ve yetiştirme kurslarına devam eden öğrenciler için Bakanlığımızın kazanım değerlendirme çalışmalarının devam ettiği ve bu çalışmaların kurslara yetiştirileceği belirtildi.  

 

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Yusuf İPEK başkanlığında yapılan toplantıya İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mahmut ÖZCAN, Selçuklu, Karatay, Meram İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinde görevli şube müdürleri ve il merkezinde bulunan anadolu liselerinin okul müdürleri katıldı. 

 

 

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.