KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKUL BAZLI BÜTÇE UYGULAMALARI SEMİNERİ

81 il milli eğitim müdürlüğünde ve Konya’nın 16 ilçesinin ilçe milli eğitim müdürlüklerinde “Temel Eğitim” birimlerinde görevli şef ve memurların katılımcı olduğu “Okul Bazlı Bütçe Uygulamaları Semineri”, 28-30 Mart 2016 tarihleri arasında Konya Öğretmenevi Mevlana Şubesinde yapılacak.
OKUL BAZLI BÜTÇE UYGULAMALARI SEMİNERİ

 Seminerin 28 Mart’taki açılış töreninde konuşma yapan Konya İl Milli Eğitim Müdürü Mukadder GÜRSOY, Konya’nın yaklaşık 435.000 öğrencisi ve yaklaşık 27.500 öğretmeniyle ülkemizin önemli bir eğitim şehri olduğunun altını çizdi. Bu eğitim vesilesiyle 81 ilden ve 16 ilçeden gelen misafirleri Konya’da ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren GÜRSOY, 3 günlük eğitimi alacak arkadaşların görev yerlerine gittiklerinde konularıyla alakalı var olan aksaklıkları kısa sürede gidereceklerine inandığını söyledi.

 Daha sonra kürsüye Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğü İdari ve Mali İşler Daire Başkanı Yunus DEREKAYA çıktı. Sözlerine Temel Eğitim Genel Müdürü Cem GENÇOĞLU’nun selamıyla başlayan DEREKAYA, 3 gün sürecek Okul Bazlı Bütçe Uygulamaları Semineri ile görevli arkadaşların gerekli bilgi ve donanıma sahip olacaklarını ifade etti.

 Seminer programının açılışına Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğünde Daire Başkanlığı görevlerini yürüten Yunus DEREKAYA ve Tuncay MARKOÇ, Konya İl Milli Eğitim Müdürü Mukadder GÜRSOY, Milli Eğitim Bakanlığında ve Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğünde görev yapan şube müdürleri ile şef ve memurlar katıldı. 

28-03-201628-03-201628-03-2016

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.