KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKUL MÜDÜRLERİ EĞİTİM PROGRAMI

Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen okul müdürlerine yönelik hizmetiçi eğitim programının 2. Kademesi 15-19 Haziran tarihleri arasında düzenleniyor.
OKUL MÜDÜRLERİ EĞİTİM PROGRAMI

 Merkez ilçeler Karatay, Meram ve Selçuklu´da görev yapan okul müdürleri hizmetiçi eğitimlerine 15 ve 16 Haziran 2015 tarihlerinde Konya Ticaret Odası Konferans Salonunda katıldı. Bu ilçelerimiz 17, 18 ve 19 Haziran tarihlerinde kendi bünyelerindeki eğitim merkezlerinde hizmetiçi eğitim çalışmalarına devam edecekler.

 İlimize bağlı diğer 28 ilçenin ilçe milli eğitim müdürlüklerinin organizesinde bu eğitimlerin verilmesine devam ediliyor.

 Bu hafta uygulanan 2. Kademe Eğitim Kursunda okul müdürlerine "Toplantı ve Zaman Yönetimi", "Protokol Kuralları", "Çatışma ve Stres Yönetimi", "Eğitimde Performans Yönetimi", "İletişim, Okul ve Çevre İlişkileri", "Takım Çalışması ve Problem Çözme Teknikleri", "Eğitim Kurumunun İşleyişi" konularında eğitim veriliyor.

 Bu eğitimlerde Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme Genel Müdürlüğü  Öğretmen Yeterlikleri ve Kalite Geliştirme Daire Başkanı Mahmut AĞIRMAN "Eğitimde Performans Yönetimi", Bakanlık Müfettişi İsmail BAYIR "Takım Çalışması ve Problem Çözme Teknikleri" Bakanlık Müfettişi Bülent İPEK de "Eğitim Kurumunun İşleyişi" konularında bilgi paylaşımında bulundular.

 Konya Ticaret Odasındaki programa Konya İl Milli Eğitim Müdürü Mukadder GÜRSOY, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Dündar POLATCAN, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Türkmen ÇAĞRI ve ilçe milli eğitim müdürlüklerindeki sorumlu şube müdürleri katıldı.

 

 

 

 

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.