KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tarık BUĞRA Anma Töreni

Cumhuriyet Dönemi Türk Edebiyatının önemli isimlerinden Tarık BUĞRA ölümünün 21. yılında doğum yeri olan İlimiz Akşehir ilçesinde anma töreni düzenlendi.
Tarık BUĞRA Anma Töreni

   Akşehir Kaymakamlığı, Akşehir Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Akşehir Kültür Merkezinde düzenlenen Tarık BUĞRA´yı Anma Etkinliği Konya Valisi Muammer EROL, Tarım ve Köy İşleri Eski Bakanı Prof. Dr. Sami GÜÇLÜ, Milli Eğitim Bakanlığı Eski Bakan Yardımcısı Orhan ERDEM, Akşehir Kaymakamı Yalçın SEZGİN, Konya İl Milli Eğitim Müdürü Mukadder GÜRSOY, Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih AKKAYA, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat YİĞİT ve diğer ilgilerin katılımı ile gerçekleşti. 

    Açılış ve protokol konuşmalarından sonra Tarım ve Köy İşleri Eski Bakanı Prof. Dr. Sami GÜÇLÜ yönetimi ile düzenlenen panelde Sakarya, Bolu, Aksaray ve Çorum İllerinden gelen üniversite öğrencileri çeşitli yönleri ile Tarık BUĞRA’yı anlattı.

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.