KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ANADOLU'NUN RENKLERİ ULUSAL FOTOĞRAF YARIŞMASI'NIN BAŞVURULARI BAŞLADI

ANADOLU'NUN RENKLERİ ULUSAL FOTOĞRAF YARIŞMASI'NIN BAŞVURULARI BAŞLADI

Valiliğimiz himayelerinde, Müdürlüğümüz tarafından Konya Büyükşehir Belediyesi ortaklığıyla yürütülen Bizim Okulumuz projesi kapsamında gerçekleştirilen Anadolu'nun Renkleri Ulusal Fotoğraf Yarışması'nın başvuruları başladı.

Bir önceki yarışmaya gösterilen ilginin ardından Cumhuriyet'in 100. yılına ulaşmanın coşku ve heyecanı ile ikincisi gerçekleştirilecek olan Anadolu'nun Renkleri Ulusal Fotoğraf Yarışması'nın hazırlıkları tamamlandı. Yarışmanın konusu "Millî Mirasımız" olarak belirlendi.

İlkokuldan başlayarak liseye kadar her yaştan öğrencinin ve tüm öğretmenlerimizin gözünden Anadolu'nun eşsiz güzelliklerini unutulmaz kılacak fotoğraflarla tüm Türkiye'den yarışmamıza katılım sağlanabilecek.

"Her Karesinde Bir Hikâye Var" diyerek başlanılan yarışmayla ilgili detaylar başvurunun yapılacağı https://konya.meb.gov.tr/anadolununrenkleri adresinden takip edilebilir.

Binlerce yıldır medeniyetlere beşiklik etmiş Anadolu'nun her bir köşesinde ayrı bir renk, bambaşka bir hikâye ve âna tanıklık edebileceğiniz eşsiz güzellikleri bizlerle paylaşmanız için 1 Aralık 2023 tarihine kadar yarışmaya katılımınızı bekliyoruz.

31-10-2023

Akçeşme Mahallesi Garaj Caddesi No 4 42020 Karatay / KONYA - 0 332 353 30 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.