• T.C. Millî Eğitim Bakanlığı .:. Konya İl Millî Eğitim Müdürlüğü .:. Bizim Okulumuz Projesi
Sayın Ziyaretçi,

Kullanıcı kayıt formundaki e-posta adresi ve cep telefonu bilgisi kayıt olacak kullanıcının isteğine bırakılmıştır. Ancak bu bilgiler eksik ise yetkililer tarafından gönderilecek olan bilgilendirme iletileri tarafınıza iletilemeyecektir.

Kullanıcı kayıt işlemini tamamladıktan sonra görev yeri olarak hangi okulu/kurumu seçtiniz ise o okulun/kurumun yetkili(leri)ne başvurarak o kurumun çalışanı olduğunuzu sistem üzerinden onaylatmayı unutmayınız. Onaylatmadığınız sürece faaliyetlere başvuru yapamazsınız.

Bakanlığımız kayıtlarında İmam Hatip Lisesi ve Anadolu İmam Hatip Lisesi olarak iki farklı kurum türü bulunmakta ve bazı Anadolu İmam Hatip Liseleri kurum türü olarak İmam Hatip Lisesi olabilmektedir. Görev yaptığınız kurum adı ... Anadolu İmam Hatip Lisesi olmasına rağmen kurum türü Anadolu İmam Hatip Lisesi seçildiğinde listede kurumunuz çıkmıyorsa kurum türü olarak İmam Hatip Lisesi seçilmelidir.

Bilginize...
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak çerezler kullanılmakta ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında kişisel verileriniz toplanıp işlenmektedir. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı ve kişisel verilerinizi işlememizi kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı, Aydınlatma Metnimizi ve Kullanıcı Sözleşmemizi inceleyebilirsiniz.