• T.C. Millî Eğitim Bakanlığı .:. Konya İl Millî Eğitim Müdürlüğü .:. Bizim Okulumuz Projesi

Çocukluk Mesleği Projesi 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılında Devam Ediyor

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından yürütülen okul öncesi ve ilkokul öğrencilerine yönelik gerçekleştirilen "Çocukluk Mesleği" projesi, yeni eğitim öğretim yılında da çeşitli etkinliklerle devam edecek.

Proje ile çocuklarımızın hem sosyal hem de insani gelişimlerini desteklemek, bilişsel becerilerini ve hayal gücünü geliştirip doğru düşünmelerini sağlamak, iyi insanlar olmalarını desteklemek,  çocuklarımıza iyi bir akademik eğitim verirken aynı zamanda onların becerilerini keşfetmek ve bunları geliştirmek için fırsatlar sunmak, kendilerini kontrol edebilme becerisi kazandırmak amaçlanıyor.

Proje hakkında daha fazla bilgi almak için ''Çocukluk Mesleği'' proje kitapçığını ve proje çalışma takvimini inceleyebilirsiniz.

Proje kitapçığımıza ulaşmak için: https://konya.meb.gov.tr/yayin/Cocukluk_Meslegi_2023_2024.pdf

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak çerezler kullanılmakta ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında kişisel verileriniz toplanıp işlenmektedir. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı ve kişisel verilerinizi işlememizi kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı, Aydınlatma Metnimizi ve Kullanıcı Sözleşmemizi inceleyebilirsiniz.