• T.C. Millî Eğitim Bakanlığı .:. Konya İl Millî Eğitim Müdürlüğü

KÜÇÜK HAYALLERDEN BÜYÜK FİKİRLERE

Konya İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak akademik olduğu kadar mesleki, sosyal ve kültürel yönden gelişimi hedefleyen çalışmalarda da yer almayı amaçlıyoruz.

Geniş bir coğrafyada yer alan ilimizin her bir okulunda gerçekleştirilen çalışmalardan haberdar olmayı kolaylaştırmak ve okullarımızın çalışmalarını diğer okullarla paylaşabilmelerini sağlamak düşüncesiyle “Küçük Hayallerden Büyük Fikirlere Proje Yarışması” hazırlanmıştır. İlimiz genelinde yapılan iyi örneklerin bütün okullarımıza yaygınlaştırılması fikriyle ortaya çıkan “Küçük Hayallerden Büyük Fikirlere Proje Yarışması”, ilkokul ve ortaokullarımızda öğretmen, öğrenci ve idarecilerimizin yaptıkları çalışmaların görülmesi ve projelerin geniş kitlelere ulaşmasındaki engelleri de ortadan kaldırmak açısından önem arz etmektedir.

İlkokul ve ortaokullar, 2023-2024 eğitim öğretim yılında uygulanan projelerini konya.meb.gov.tr/omgep web sistemindeki “Küçük Hayallerden Büyük Fikirlere Proje Yarışması” modülüne yükleme yaparak yarışmaya katılabilirler. 
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak çerezler kullanılmakta ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında kişisel verileriniz toplanıp işlenmektedir. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı ve kişisel verilerinizi işlememizi kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı, Aydınlatma Metnimizi ve Kullanıcı Sözleşmemizi inceleyebilirsiniz.