Akşehir Bilsem Merkezimizden Türkiye Birincileri

Bu yıl ilk defa düzenlenen Kanguru Fen Yarışmasında binlerce kişi arasından %5'lik dilime girerek Final Sınavına katılan öğrencilerimizden 5. sınıflardan Hamithan Sav ve 6. sınıflardan İrfan Kadir Kızılay Türkiye 1.si olmuştur. Ayrıca 5.sınıflarda Ceren Azra Aytaç 34. ve 3. sınıflarda Salih Emir Biçer 56. olmuştur. Öğrencilerimizi ve onlara danışmanlık yapan Nurcan Aldemir'i tebrik ederiz. Başarılarının devamını dileriz.
Bu yıl ilk defa düzenlenen Kanguru Fen Yarışmasında binlerce kişi arasından  %5'lik dilime girerek Final Sınavına katılan öğrencilerimizden 5. sınıflardan Hamithan Sav ve 6. sınıflardan İrfan Kadir Kızılay Türkiye 1.si olmuştur. Ayrıca 5.sınıflarda Ceren Azra Aytaç 34. ve 3. sınıflarda Salih Emir Biçer 56. olmuştur. Öğrencilerimizi ve onlara danışmanlık yapan Nurcan Aldemir'i tebrik ederiz. Başarılarının devamını dileriz.
  • 28.09.2022 12:48
  • |
  • 722
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak çerezler kullanılmakta ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında kişisel verileriniz toplanıp işlenmektedir. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı ve kişisel verilerinizi işlememizi kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı, Aydınlatma Metnimizi ve Kullanıcı Sözleşmemizi inceleyebilirsiniz.