Bizim Bildiklerimiz Sizin Bildikleriniz Olsun

"BİZİM BİLDİKLERİMİZ SİZİN BİLDİKLERiNiZ OLSUN" ADLI PROGRAMIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK...

Okulumuzun yetiştirdiği geleceğin aşçı adaylarının daima yanında olabilmek için gastronomi alanında ortak çalışmalar yapmak gastronomi kültürü arasında köprü kurmak ve akademik ve ugulamalı eğitim iş birliklerini geliştirip güçlendirmek olduğunun önemini unutmamalıyız.
İçanadolu Aşçılar ve pastacılar derneği ile Konya Aşçılar ve pastacılar derneği şefleri  öğrencilerle gerçekleştirdiği konuşmasında meslek hayatında yaşadığı birçok anıdan bahsederken "Geleceğin şef adayları olarak sizlerin bilmesi gereken en önemli şey azimle, yılmadan, yorulmadan çalışmaktır. Eğer azimle çalışırsanız her şeyi başarabilirsiniz." dedi
  • 17.03.2023 10:27
  • |
  • 1133
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak çerezler kullanılmakta ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında kişisel verileriniz toplanıp işlenmektedir. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı ve kişisel verilerinizi işlememizi kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı, Aydınlatma Metnimizi ve Kullanıcı Sözleşmemizi inceleyebilirsiniz.