Cihanbeyli Karabağ Köy Yaşam Merkezi

İlçe Merkezine 20 km uzaklıkta, nüfusu 2862 olan Karabağ Mahallemizdedir.8 derslikli 2020 yılında kapatılan lise binamızın yerine kurulmuştur.          Bünyesinde 2 adet anasınıfı, el sanatları atölyesi, konferans salonu, geri dönüşüm kütüphanesi, bilim ve teknoloji sınıfı, akıl ve zeka oyunları sınıfı      bulunmaktadır.

Köy Yaşam Merkezimizde Anaokulu Okul Müdürü, Okul Önce Öğretmeni, Kur'an Kursu Öğretmeni, Dikiş-Nakış Kursu Öğretmeni ve Hizmetli görev almaktadır.

Anasınıfımızda bulunan 31 öğrenci ile iki okul öncesi sınıfımız da aktif kullanımdadır.25 kursiyerden oluşan Kur’an Kursumuz Halk Eğitim Merkezimize bağlı hizmet vermektedir.

20 Kursiyerden oluşan Dikiş-Nakış kursumuz aktif durumdadır. Bahçesinde oyun parkı, survıvor parkı ve sebze yetiştirciliği planlanmakta olup 
basketbol, futbol ve voleybol sahalarının bakım ve onarımı tamamlanmıştır.
  • 02.02.2023 11:41
  • |
  • 486
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak çerezler kullanılmakta ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında kişisel verileriniz toplanıp işlenmektedir. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı ve kişisel verilerinizi işlememizi kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı, Aydınlatma Metnimizi ve Kullanıcı Sözleşmemizi inceleyebilirsiniz.