Ilgın Çatak Köy Yaşam Merkezi

Merkezimiz ilçeye 15 km mesafededir. 29 Eylül 2022 tarihinde ilk öğrencilerimizi almaya başlamıştır. Merkezimizde 5 öğretmenimiz görev yapmaktadır. 


Merkezimizde; Matematik ve Geri Dönüşüm Atölyesi, Tasarım ve Günlük Yaşam Becerileri Atölyesi, Arkeolojik Keşif Atölyesi, Ahşap, Resim ve Beceri Atölyesi, Oryantiring ve Kampçılık Faaliyetleri, Oyun ve Spor Parkuru Alanı, Bilinçli Farkındalık Doğada Yaşam Becerileri (Mindfulness), Sevimli Dostlar Parkı, Mantarhane ve Hobi Bahçesi Alanı, Kilim Dokuma Atölyesi bulunmakta ve etkinlikleri yapılmakta, ayrıca Değerler Eğitimi, Büyüklerimizle Sohbet gibi etkinliklerimiz yapılmaktadır.


Merkezimizde 1(bir) adet anasınıfı bulunmaktadır. 
Randevu usulüyle hizmet vermekteyiz. Öğretmenlerimiz bizi arayarak ziyaret etmek istediklerini bildiriyor ve bizde onlara bir kayıt formu göndererek uygun olan tarihte randevu oluşturuyoruz.

Öğretmenlerimiz öğrencileri ile birlikte belirlenen tarihte gezi evraklarını hazırlayarak merkezimizi ziyaret ediyor.
Merkezimizi ziyaret eden öğretmenlerimize mail ve telefon aracılığıyla ulaşarak bir değerlendirme anketi uyguluyoruz.

Öğretmenlerimizin dönütlerini dikkate alarak düzenlemeler yapıyoruz. Ayrıca ziyaret eden sınıfa “Katılım Belgesi” gönderiyoruz.

Merkezimizi ziyaret eden gruba bir fotoğraf albümü ve video oluşturarak kendilerine ulaştırıyoruz, ayrıca yapılan faaliyetlerin tamamını sosyal medya hesaplarımızda paylaşıyoruz.

 

  • 02.02.2023 11:53
  • |
  • 518
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak çerezler kullanılmakta ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında kişisel verileriniz toplanıp işlenmektedir. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı ve kişisel verilerinizi işlememizi kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı, Aydınlatma Metnimizi ve Kullanıcı Sözleşmemizi inceleyebilirsiniz.