Akşehir Köy Yaşam Merkezi

Akşehir Köy Yaşam Merkezi merkeze 7 km uzaklıkta Savaş Mahallesi eski okul binasında hizmet vermektedir. Merkez bünyesinde Sanat/Tasarım, Spor, Ekoloji, Çocuklarla Felsefe, Akıl Zeka Oyunları, Masal, Bilim Atölyeleri ile Savaş Mahallesi Halkına hizmet veren Halk Eğitimi Merkezi ve Anasınıfı bulunmaktadır.


Merkezde özel büroya görevlendirilen 3 öğretmen, halk eğitim bünyesinde El Sanatları ve Giyim Atölyesinde 2 Usta Öğretici ve bir de Anasınıfı öğretmeni bulunmaktadır. Ayrıca kalorifer yakımından sorumlu görevlendirilen bir personel vardır.

 

Atölyelere ek olarak, merkez bahçesinde geniş bir alanda spor parkuru, kamp alanı ve bitki yetiştirme alanları ile çocukların vakit geçirebilecekleri oturma alanları mevcuttur.

 

  • 02.02.2023 11:55
  • |
  • 780
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak çerezler kullanılmakta ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında kişisel verileriniz toplanıp işlenmektedir. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı ve kişisel verilerinizi işlememizi kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı, Aydınlatma Metnimizi ve Kullanıcı Sözleşmemizi inceleyebilirsiniz.